Спортски Џемпери Turtleneck Кабел Поврзана Џемпер Жените Лесни Џемпери Leggings Плетени Срцето Јакна Сива Светлина

Спортски Џемпери Turtleneck Кабел Поврзана Џемпер Жените Лесни Џемпери Leggings Плетени Срцето Јакна Сива Светлина

Достапно за вашата нарачка
DEN 626.16
Залиха:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер. 【Материјал】Тоа е направен од високо квалитетни материјали,трајни enought за вашето секојдневно носење.Овој џемпер може да се носи како еден неврзан џемпер за секојдневно носење, или тоа може да се носи на банкети.Тоа може да се носи со неврзан панталони или со секси фармерки.Оваа буци поврзана секојдневен џемпер за жените се погодни за сите жени и девојки, а тоа е многу разновиден.Можете да одговараат со фармерки, leggings, панталони и чизми да се добие чисто и модерен изглед, што ќе ви овозможи да се носат по волја на било кој повод.МАТЕРИЈАЛ : Супер мек и удобен, еластичен и лесен, Овој солидна боја џемпер ткаени со парична казна и lightweightknit совршен за лесна случува секојдневно носат, дише и еластична плетени ткаенини создава опуштена одговара, неверојатни носи искуство.ПОВОД : Вие не може да се носат како еден неврзан pullover во пролет, есен, зима.одговараат за секојдневно носење, партија, канцеларија, активности на отворено, homewear, шопинг и streetwear..најдобрите подароци за женски пријатели, девојки, мајки.Перење Настава : Машина перат, препорачуваме со перење торба, не железо, не кајгана, висат линија или сува.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата