Раџастан Камења Тигар Нож Сребрена Жица Работа на Рачка Дамаск Челик Сечилото Дамаск Обвивка 14

Раџастан Камења Тигар Нож Сребрена Жица Работа на Рачка Дамаск Челик Сечилото Дамаск Обвивка 14

Достапно за вашата нарачка
DEN 5232.00
Залиха:

Бренд : Раџастан Камења.Сечилото Материјал : Дамаск Челик.Должина на Инчен : 14 инчи.Тип : Dagger.Боја : Сребро.Шанса да се купи Убава Автентични гроздобер во Shikar Лов резба Индо персискиот Mughal Dragger/Нож, директно од Индија на големо цена.Нови Dagger Нож Дамаск Челик Нож рачно изработени Природни Mughal Зелена Жад Камен се Справи без Обвивка.Сечилото ќе биде тапи за извоз причини од Индија, но тоа може да се заостриле.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата