FAOFAE7004 - ПРВА ПОМОШ САМО, INC. SmartCompliance Аспирин Рефил

FAOFAE7004 - ПРВА ПОМОШ САМО, INC. SmartCompliance Аспирин Рефил

Достапно за вашата нарачка
DEN 396.72
Залиха:

Одберете аспирин за олеснување на помали болки и болки.Одлично за главоболки, болки во забот и болки во мускулите.Исто така, работи како треска редуктор.Удобен, еден дел пакети.Содржи : 20 Таблети; Опис : (10) 2 по пакет Smart Согласност Рефил Аспирин, по кутија; Количина : 20 Таблети; За Употреба Со : Сите Smart Compliance Колекции.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата