Моб Коло Прекинато 20 Amp Рефус

Моб Коло Прекинато 20 Amp Рефус

Достапно за вашата нарачка
DEN 312.24
Залиха:

1". 20 засилувач, 120/240 vac.Не-заменлив. 10,000 ВОЗДУХ.Вклучете индикатор.Се продаваат како 3 ЕДИНИЦИ на $13.21 по единица. (1 единица = секој.) 1". 20 засилувач, 120/240 vac.Не-заменлив. 10,000 ВОЗДУХ.Вклучете индикатор.Plug-in.Одговара на МОБ панели.Стандард преоптоварување и краток спој заштита во вчита центри.УЛ наведени.В.S.А.одобрени.Најголемиот дел.Производителот број : THQP220. SKU # : 30055. Земја на потекло : (TBA).Дистрибуиран од страна на Г. Д. - Индустриски Системи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата