Рамка Запечатување Лента - 1.25 X 85'

Рамка Запечатување Лента - 1.25 X 85'

Достапно за вашата нарачка
DEN 311.52
Залиха:

Притисок чувствителни рамка запечатување лента.Марката на производот е Lineco.Произведени во сад.Пакет димензии : 1.81 инчи (H) x 4.81 инчи (L) x 4.01 инчи (W).Донесе стабилност и благодатта на вашиот рамки со Lineco рамка запечатување лента.Овој притисок осетлив лента може да биде ефикасно да се користи за да се печат суровини дрво, rabbets, филети, рамката на грбот, и рамка пакети.Тоа, исто така, се придржува и на нерамни површини.Оваа самолепливи Lineco лента е лесен за употреба и придава цврсто откако се применува.сива 1.25 во x 85 ft алуминиум бариера слој архивски квалитет.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата