Probrico (6 Парчиња) Класичен Плакар Вратата Копчиња Атарот Вратата Knob, Поединецот Не-Вртење Атарот Вратата Knob Една Страна, Сатен Никел Внатрешни Работи Вратата Копчиња

Probrico (6 Парчиња) Класичен Плакар Вратата Копчиња Атарот Вратата Knob, Поединецот Не-Вртење Атарот Вратата Knob

Достапно за вашата нарачка
DEN 362.40
Залиха:

【НЕАКТИВНИ ПОЛОВИНА-АТАРОТ Knob】Атарот Копчиња се не-функционални и се користат на врата каде што само се повлече е потребно.Кукла или inactive (неактивен) функција е површината монтира на врата и не се сврти или да го заклучите. 【Прилагодливи Latch】Прилагодливи Latch со Backset 60mm(2-3/8") или 70mm (2-3/4 ");Одговара на сите врати 35 до 45 mm ( 1-3/8 " да 1-3/4 "), дебела, Напомена : latch плоча е квадратни, и не може да се отстранува.МАТЕРИЈАЛ:Нерѓосувачки Челик; Боја : Сатен Никел;Нерѓосувачки Челик Позлатен Заклучување сет со Сатен Никел заврши дека ќе не ' рѓа, трајни производи за долготрајна употреба.Одличен Квалитет и Висок степен на Безбедност:Усогласиле со ANSI Одделение 3 Надминува 200,000 cyles и 5 иглички месинг гимнастик цилиндар;Цврст Столб безбедност болт за анти-машински заштита. 【ЕДНОСТАВЕН и ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА】Лесна и едноставна монтажа помага да се заштеди време и дава побезбедно и посигурно инсталација.Нема мали и fiddly делови, само сигурен солиден хардвер дека ќе го помине тестот на времето.Спакуван поединечно да се осигура дека тие ќе се дојде до вас во совршена состојба - во секое време. 【Услуга】ве молиме проверете ги овие делови пред да ја инсталирате,Ако има било кој квалитет на проблем со вашите куповна, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе рефундирање на објектот во вредност или да испратите замена.Ако наидат на проблеми, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата