SMLSTYE 1560 со Компјутери (780 Пара) Точки со Лепило 0.59 Инчен Дијаметар Кука и Јамка Најлон Леплива Назад Монети, Лепливи Ленти Fastener Круг Ленти за Бесење Деца Занаети (Бела

SMLSTYE 1560 со Компјутери (780 Пара) Точки со Лепило 0.59 Инчен Дијаметар Кука и Јамка Најлон Леплива Назад Монети,

Достапно за вашата нарачка
DEN 263.76
Залиха:

ПАКЕТ 0.59 инчен/15 мм секоја монета дијаметар.СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ : 100% високо-квалитетни најлон ткаенина, лепило точки има карактеристика на висока вискозност и лепливоста.ПРИТИСНЕТЕ И да го ПОСТАВИТЕ ПАРИЧКИ : Едноставен за користење на пред-намалување на Монети, само чиста површина, кора исклучите заштитна подлога и цврсто притиснете против површина; им овозможи на лепило обврзници за да го поставите за 24 часа за да се постигне целосна сила.УЧИЛИШТЕТО ОБЕЗБЕДУВА : Одлична за училиште за посебно образование училница проекти.Придонесуваат за отворен и затворен за мазни површини, кука и јамка монети може да се користи за да се придржуваат различни предмети да плочи, табли, папки и повеќе.СИЛНА И БЕЗБЕДНА ЗАДРЖЕТЕ : Создава долгорочна обврзници кои се однесува лесно да се ѕидови, стакло, плочка, пластика, метал и дрво, идеално за секојдневна употреба, можностите се бескрајни.Како да го користите : 1. Чиста и сува површина пред апликација. 2. Притиснете го кука монета цврсто да ѕидот/ врата/ табла, итн. 3. Стап јамка монета на хартија/ занаети/ картички/ целниот објект и сл. 4. Почекајте околу 15 минути и усогласување на кука и јамка монети заедно и притиснете. 5. Лепило достигнува максимална сила по 24 часа.Answer : ___________________________ Note : 1.Не се препорачува за PVC, флексибилни винил или подводни употреба.Продолжено изложување на полна сончева светлина може да ја оштети функцијата на производот. 2.Не користите овој производ за да се одржи кревка предмети, скапоцености и опасни материи.Карактеристики : Материјал : Nylon Color : White Diameter : 0.59 инчен/15 mm Quantity : 780 пар поставува Пакетот Вклучува : 780 КОМПЈУТЕРИ 15mm Кука Coins780 КОМПЈУТЕРИ 15mm Јамка Coins Warranty : Ако било кој од нашите производи не стигнат до вашите очекувања или постои каква било прашање во употреба на нашите производи, ве молам само да не контактирате преку и ние ќе се обидеме потрудиме со решение за вас.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата