3M Масовно се Купи 6061 Магарешки Двојно Двострано Лепило Ролери .27 во. x 8.7 yd. (Пакување од 3)

3M Масовно се Купи 6061 Магарешки Двојно Двострано Лепило Ролери .27 во. x 8.7 yd. (Пакување од 3)

Достапно за вашата нарачка
DEN 239.76
Залиха:

Цените вклучува вкупно 3-Пакети на; 3 M Магарешки Двојно Двострано Лепило Ролери .27'X8.7yd (UPC : 051141345772 ).Димензии : 4.7 во.H x 3 во.W x .5 во.Г.Тежина : .04 унци.Направен во Јапонија. 3 M-Виски : Двострано Лепило Ролери.На Двострано Лепило Ролери е брзо, не-хаос начин да се примени двострано лепило.Тоа ролни за лесно и за разлика од лепак и лепак стапови, не постои време на сушење и без брчки.Одлично за дом, канцеларија, и училишни проекти!Овој пакет содржи еден апликатори алатка исполнет со 26 нозете на .27-инчен-широк двострано лепило.Фото безбедно.Се согласува да ASTM D4236. Увезени.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата