RENSLAT Цврсто Дрво Вино Стакло Носителот, Декоративни Goblet Носителот Виси Креативни Европската Вино Стакло Носителот

RENSLAT Цврсто Дрво Вино Стакло Носителот, Декоративни Goblet Носителот Виси Креативни Европската Вино Стакло Носителот

Достапно за вашата нарачка
DEN 7776.72
Залиха:

Ова вино решетката изгледа убаво,со цел да се застане слободно на кујната или несакани шалтери, ова вино решетката можете безбедно да се одржи 1 шишиња и 8 чаши без било каков ризик на движење.Големина : 38cm*38cm*20cm.Висок квалитет на дрвен материјал,Тие се еколошки, високо квалитетни и парична казна во прав topcoat дизајн, издржлива, еколошки и невкусна.Ова вино решетката има 8 складирање слотови за вино, чаши и дополнителен 1 слотови на врвот на решетката за шишиња, како што се Шампањ.На слотови се вклопи во шишиња со дијаметар од 3.4" или помалку, кои ги опфаќаат сите стандардни вино во шишиња.На вино решетката е исклучителна по форма, може да се применат за различни прилики, сместени во ресторан, сместен на декоративни кабинет, со што се потенцира вкус, без разлика каде се наоѓате дома Каде, неговата уникатна уметничка атмосфера ќе ви донесе еден вид на уживање.Вино решетката не е само погодна за лична дома облекување и наплата, но исто така најдобар подарок, испратите на пријателите и семејството, свадба подароци, дома декорација, нови домови, родендени, фестивали, итн.Тоа е совршен подарок.Вино Решетката е идеален додаток на било современ дом, стилски, но сепак функционален дизајн може лесно се вклопуваат во секоја кујна или јадење декор.Како вино решетката е слободно стои тоа може да се користи за табели, worktops или кат простори и кога се полни е здрав и лесен за пристап.На геометриски дизајн не е само естетски пријатни, но, исто така, функционални .Сите бои се нетоксичен, безбеден и Еко-пријателски.Домот на боја и стилски дизајн го прават одличен декор за вашата дневна соба.Се погодни да бидат сместени во дневни соби, спални соби, ресторани, барови, КТВ, компанијата прием, винарските визби, бар пултови, вино кабинети, кафулиња и други внатрешни декорации.Исто така одличен избор, како подарок за вашите пријатели или семејства.Живописни форма, секој производ е внимателно стокмено.направени со еколошки технологии, не е лесно да се оштети, повеќе здрави.Име на производ : Вино rack Color : Red Material : Wood Uses : шише вино, вино glass Size : 38cm*38cm*20cm[Производ вистински шут] : Сите наши производи се направени во вид, со обезбедување на квалитет и пристапни цени.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата