Брат Вистински Црн Тонер Кертриџ 3-Pack, TN820, Замена на Црн Тонер, Страница Принос 3.000 Страници Секој

Брат Вистински Црн Тонер Кертриџ 3-Pack, TN820, Замена на Црн Тонер, Страница Принос 3.000 Страници Секој

Достапно за вашата нарачка
DEN 1180.80
Залиха:

Професионални моно ласерски квалитет на печатење што можат да се потпрат на за 3.000 страници во кертриџ.Интелигентно конструиран да работи во лесна unison со вашиот Брат печатач.Брат Оригинален тонер произведува јасни, остри отпечатоци, кои го издржат тестот на времето.За користење со : Брат DCP-L5500 DN, L5600 DN, L5650 DN, ХЛ-L5000 D, L5100 DN, L5200, L6200, L6250 DW, L6300 DW, L6400, MFC-L5700 DW, L5800 DW, 5850 DW, L5900 DW, L6700 DW, L6750 DW, L6800 DW, L6900 DW принтери.Брат нуди еколошки одговорен начин за купувачите да се ослободите од Брат Вистински касети.Вистински Брат резерви се дизајнирани за да се постигнат оптимални перформанси и супериорен излез.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата