Феникс Бакнеж Измет Торба Превозникот - Отпад Торба Превозникот - Измет Торба Држачот за Поводник,Куче Измет Превозникот Рака Слободни,Кученце торба Превозникот И?

Феникс Бакнеж Измет Торба Превозникот - Отпад Торба Превозникот - Измет Торба Држачот за Поводник,Куче Измет Превозникот

Достапно за вашата нарачка
DEN 167.76
Залиха:

Силен материјал & Разумен дизајн : измет торба превозникот бил направен од најлон, исто така, има метална пролет затворач,трајни производи за да можете да ја користите и служат за долго време.Тоа го прави нашето куче измет торба носителот мерење капацитет до 11lbs. 5.5 инчи долго и 0.12 ОЗ, нека ти падна слободни кога носат нив.Лесно да се стави на&Reomve : кучето измет превозникот е направена од мека materail, тие може да се додадат цврсто и лесно .На крајот на куче отпад превозникот има поставување на метални пролет затворач.Се прилагоди на позицијата на fastener да се одржи или полетување отпад кеси.Нула тежина користи за управување со отпад, вреќи.Рацете слободни одење куче : Измет Торба Носителот обезбеди голема погодност за сопствениците на домашни миленичиња.Дури и отпад торба носителот задржете 5 кеси во едно време,една страна, нема да се заморувате, или жонглирање, го носат отпадот без да се допира торба,се држат настрана од валкана торба,лесно одење на кучето.Работа Со Било Поводник.Овој Отпад Торба Превозникот може да биде свиткан и задно без деформација,Песот Поводник,Торба Превозникот ранец или возење велосипед ќе биде практична алатка за вас и вашето домашно милениче да оди надвор.Нема повеќе торби оставени на патишта или патеки.Одење вашето соседство или на крстоносните, ова куче измет торба превозникот ви овозможува да заборавајте за doody.Пакет содржина,тоа доаѓа 3 еез на шарени отпад торба за превозникот, вклучувајќи ја и 1 компјутер од сива, 1 компјутер од светло сина,1 компјутер од зелена.Доволно количество за вас го замени, ги задоволува вашата различни дневните потреби.Силен материјал & Разумен дизајн, куче измет торба носителот мерење капацитет до 11lbs. 5.5 инчи долго и 0.12 ОЗ Лесно да се стави на&Reomve Раце бесплатно одење куче.Се прилагоди на позицијата на fastener да се одржи или полетување отпад кеси Работат Со Било Поводник.Пакет содржина,тоа доаѓа 3 еез на шарени отпад торба за превозникот, вклучувајќи ја и 1 компјутер од сива, 1 компјутер од светло сина,1 компјутер од зелена.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата