6 Pack рачен Ритам Јазот Чистење Алатки Врата, Прозорец Песна за Чистење со Четки за Климатизација Shutter за Чистење со Четки

6 Pack рачен Ритам Јазот Чистење Алатки Врата, Прозорец Песна за Чистење со Четки за Климатизација Shutter за Чистење

Достапно за вашата нарачка
DEN 118.80
Залиха:

Висок Квалитет : направен од високо квалитетни пластични, трајни, отпорни и не е лесно да се скрши.На влакната се направени од густа и тешко најлон.Специјален Дизајн : криви дизајн на дршката е повеќе погоден за алчни.Направете вашиот чистење полесно и поудобно.Дизајниран со една мала дупка за лесно да виси нагоре за да зачувате простор и сув.Монтажни четка за чистење алатката 's тесен tufted четка крајот слаби чистење со четка доволно да издржам подалеку лабава нечистотија, на другиот крај scraper за отстранување тврдоглав нечистотија во аглите, четка и прашина пан чистење на собата, тоа исто така може да се монтажни и расклопна, удобен и лесен за чување.Куќа cleaning tool е рачен ритам јазот чистење алатки се користи за чистење на каналите и јазот на прозорец, врата, лизгачки песна, тастатура, мебел, апарати за дома, туш вратата песни и други мали недостатоци, кои се тешко да се исчисти, овие чистење материјали се од суштинско значење за дома, кујна, канцеларија, ресторан, и сл.Пакет се Вклучени : 3x рачен Ритам Јазот Чистење со четка 3x Dustpan за Чистење со Четки Спецификација за Производ : Dustpan Големина на Четката : вкупна должина-7.16 инчи(18.2 cm), големина на четката-0.63 инчи(1.6 cm) рачен Ритам Јазот Чистење со четка:целокупната должина-7.2 инчи(18.3 cm), големина на четката-1.29x2.16 инчи(3.3 cm*5.5 cm) Материјал : се Справи со : Пластични Влакна : Најлон Боја : 1xgreen, 1xpink,1xblue,3xblack.

Кон својствата

Dustpan Brush Size:
overall length-7.16 inches(18.2cm), brush size-0.63 inches(1.6cm) Hand-held Groove Gap Cleaning brush:overall length-7.2 inches(18.3cm), brush size-1.29x2.16 inches(3.3cm*5.5cm) Material

Најдобри предлози во категоријата