LAWLZ Сон Був Бања Пешкир Микрофибер Плажа Крпа Мека Бања Пешкир 32x52 инчен

LAWLZ Сон Був Бања Пешкир Микрофибер Плажа Крпа Мека Бања Пешкир 32x52 инчен

Достапно за вашата нарачка
DEN 575.76
Залиха:

❀Високо-квалитетни материјали и се чувствуваат : 100% чист памук материјал.Можете да бидете слободни од штетни хемикалии и мириси.Плажа крпа имаат добра апсорпција на вода, и се чувствуваат многу удобно. ❀Машина перат : Нашата влошки се направени од 100% перат материјалот, и исто така, може да биде машина за измиени. ❀Употреба на крпа : Оваа плажа крпа е погодна за внатрешна и надворешна.Без разлика дали тоа е гледање ТВ по туш или сончање на плажа, тоа може да биде вашиот добар пријател.Оваа крпа, исто така може да се користи во живот и фестивали.Тоа е добро Подароци за децата. ❀Исклучителна печатење : крпа е отпорна да бледнее и останува мека по повторува за перење.Оваа крпа е многу погодна за капење базени или на плажа.Вашите деца и вие ќе се допаѓа многу. ❀Преносни и удобен : На лесни крпа и е погодна за различни ситуации.Тоа е голем во големината, но може да биде свиткан.Тоа е многу соодветен за вашата патна торба.Исто така можете да ја стави во торба, кога ќе оди во хотел или одат надвор.Дали ви се оди на плажа да се сончаат, кампување и пливање, или преземање на бања дома, треба топол пешкир.LAWLZ бања крпи имаат мека пената, силната апсорпција на вода, удобно и кожа-пријателски и топли срцето.Даде животот што го сакате.Ние цврсто верувам дека уметноста доаѓа од животот, но е повисока од животот.Бања крпи се дизајнирани со дизајнер бутици и печатени мода.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата