Мали Патување Накит Кутија Организатор, Приказ на Случај за Девојки Жените Подарок Обетки Прстени Ѓердани Складирање со Огледало (сина)

Мали Патување Накит Кутија Организатор, Приказ на Случај за Девојки Жените Подарок Обетки Прстени Ѓердани Складирање

Достапно за вашата нарачка
DEN 1732.80
Залиха:

Уникатен Дизајн : Прекрасни накит организаторот.Тоа е 10.5*10.5*5cm голема кутија за накит, што го прави вашиот облекување маса повеќе среди и полесно да се добие накит ви треба.Вграден-во огледало дизајн, компактен и пренослив, многу погоден за патување.Мултифункционален Распоред : накит складирање кутија е составен од два слоја, и повеќе простор за складирање е создадена преку кој се одвојува панели, вклучувајќи посветен складирање области, како што се куки за бесење ѓердани, жлебови за прстени, earring панели, и мали монтажни панели преку прилагодување Екстра простор за поделба.Фантастичен Изглед : Нашиот накит, кутии се внимателно стокмено со висок квалитет на СТП кожа и меки кадифени обвивка.Лесен-за-користење заклучување може да и заштита на накит од гребење или загуба.Еколошки и носат-отпорни; мека внатрешна обвивка им помага на заштита на вредните предмети од гребнатини додека обезбедување на вас со топол допир.Таписерии И Компактен : дизајнот е интимна, тоа е идеален подарок за накит љубовници во својот живот, особено погоден за родендени, свадба дена, јубилеи итн.Накит, кутии ќе биде совршен подароци за накит љубовници, особено за Денот на Вљубените и Денот на Мајката , Божиќ, роденден, свадба или годишнина. (Ве молиме имајте во предвид дека овој производ не содржи какви било дополнителни накит).Поддршка : Ние сме посветени на обезбедување на накит чување на кутии за да се задоволат различните потреби на клиентите.Ако сте малку незадоволни со оваа набавка, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе бидеме среќни да се поправи тоа.Ако кликнете на "Додади во Кошничка" на оваа страница да се купи веднаш, нема да се претпостави каков било ризик.Карактеристики : 1. Уникатен дизајн : прекрасни накит организаторот.Тоа е 10.5*10.5*5cm голема кутија за накит да се направи вашиот облекување маса повеќе tidy2. Мултифункционален распоред : накит складирање кутија е составен од два слоја, и повеќе простор за складирање е создадена преку кој се одвојува panel3. Фантастичен изглед : Нашиот накит кутија е внимателно направени со висок квалитет на СТП кожа и меки кадифени обвивка.4. Таписерии и компактен : внимателен дизајн, идеален подарок за накит љубовници во вашиот life5. Поддршка : Ние сме посветени на обезбедување на накит чување на кутии за да се задоволат различните потреби на клиентите.Product List : 1pcs*преносни накит.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата