WENMENGWF Накит Кутија Мека СТП Кожа Накит Организатор Кутија Преносни Патување Прстени Случај Dustproof Складирање Случај за Нараквици, Ѓердани, Прстени, Обетки Jewelries Коле

WENMENGWF Накит Кутија Мека СТП Кожа Накит Организатор Кутија Преносни Патување Прстени Случај Dustproof Складирање

Достапно за вашата нарачка
DEN 1783.20
Залиха:

Совршен девојки подарок за Божиќ, роденденот и секој незаборавен ден.Големина : 10.2"L x9"W x2.6"H (26x23x6.5cm).Тежина : 0.85 kg/1.9 lb.На кутија за накит е направен од СТП кожа, носат-отпорни, и отпорно на гребење, силна и густа, и не е лесно да се менуваат бојата.Заштитете го вашиот накит, ѓердани и прстени од влијанија, истакнувајќи high-end темперамент.Мекото кадифе поставата го спречува вашиот накит од тоа да биде изгребани и оштетени.Чувајте ги сите на вашиот накит организиран и лесно да пристапите. 8 куки за да се задоволат вашите потреби за складирање на синџир/ѓердани, накит не е испреплетени, и расположението е поудобно.За било какви сомнежи и прашања, само контакти нас.Име на производ : Накит Box Material : СТП Кожа Големина : 10.2"L x9"W x2.6"H (26x23x6.5cm)Тежина:0.85 kg/1.9 lb Note : 1. Пред Купување, ве Молиме Проверете Боја и Големина.2. Производ Фотографии Не Се Вклучени Производи, Освен Производите.3. Поради Различни Монитори, ве Молиме Имајте во предвид Дека Може да Биде Благо, Хроматските Аберации, ве Молиме да се Разбере.4. Горенаведените Податоци за повикување Само, Големината е Прирачник за Мерење, Грешка е 1-3 Cm, ве Молиме Овозможи, Ви Благодарам.5. ако Најдете Било какви Проблеми со Нашите Производи, ве Молиме да се Чувствуваат Слободни да не Контактирате Преку е-Маил, Ние Ќе се Реши Овој Проблем Што е Можно побрзо.6. Добредојдени да ги Споделат и Повратни информации да Ви Обезбеди Подобри Услуги и Производи.7. Ви благодариме за Посетата на Мојот Продавница, Кликнете на за да Влезат во Мојата Продавница, Ќе Има голем Број на Производи за Вашиот Референца, 8. Општо земено, Ние Ќе Брод во рок од 48 Часа, а се Проценува дека Пристигнување Време е 9-20 Дена.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата