VEVOR Прирачник Крик Сложувач, 41.7 Должина, 25.8 Ширина, 75.6 Висина, 8.7 - 106 Висина Опсег, Прилагодлив Дотур Рака Крик Лифт Камион, 441 lbs Капацитет, Материјал Лифтови за Магаци

VEVOR Прирачник Крик Сложувач, 41.7 Должина, 25.8 Ширина, 75.6 Висина, 8.7 - 106 Висина Опсег, Прилагодлив Дотур

Достапно за вашата нарачка
DEN 765.60
Залиха:

9" задните тркала се тешко носи, не разбивам или гребење на подот.И тоа е лесен и пренослив.6 во / 192 cm Length : 41.Висина : 75.Покрај тоа, единствена тркала на рамката може да ви помогне да истовар на стока во испорака камион.Прирачник Кабел Крик : прирачник крик сложувач брзо може да се подигне и пониски на предници.4" висока со предници надолу.Помалку Напор рака камион лифт нема батеријата, нема мотор, нема хидраулика, едноставно реверзибилна рака чудак.Прилагодливи Height The услуга опсег на материјал лифт е 14.Надвор ширина помеѓу предници е 7.Модел : 441 lbs Прирачник Крик Сложувач.5 cm Maximum Висина : 106.Прилагодливи Предници : Две челик гранки може да се подигне или спушти до оптимална висина за товарење или истовар, и тие понекогаш може да биде превртен да се прилагоди на услуга опсег.Овој производ е наменет за употреба во магацини, превозот објекти, и други индустриски средини.7 во / 22 см (Предници Надолу)Тежина : 154.На пример, лифт и транспорт вчитува од испорака камиони за доковите или инвентар storage системи.Покрај тоа, таа тежи 154.Тоа има реверзибилна рачка што може да се користи за да се подигне или спушти предниците од 1,4" со секој комплетна револуција.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата