Скалпот Massager Шампон Четка, EUHOME Скалпот Четка Косата Scrubber за Коса, Миење Четка Скалпот Exfoliator Четка за Првут, 2 Пакет Главата Scrubber за Сите Коса Типови на Жени, Мажи

Скалпот Massager Шампон Четка, EUHOME Скалпот Четка Косата Scrubber за Коса, Миење Четка Скалпот Exfoliator Четка

Достапно за вашата нарачка
DEN 239.76
Залиха:

2021 СКАЛПОТ MASSAGER КОСА ШАМПОН ЧЕТКА - најновата мат рачка не само што ја подобрува анти-пропадна структура, но, исто така, се издолжува на влакната, го прави полесно да се оди длабоко во коренот на косата да длабоко чистење на скалпот.Ова е одличен додаток на вашиот шампон рутина!искуство кое ќе ви се љубовта.СОВРШЕН ЗА СИТЕ КОСА TYPERS - Без разлика на вашата коса е кадрава или права, парична казна или дебели, долги или кратки.Лесно чистење на масло и скалпот на косата, коренот, олеснување на чешање и зајакнување на коренот на влакното.Мажи, жени, деца и домашни миленици сакам овој одличен производ!На средна цврстина силикони наежвам го прави тоа сите, без повреда на главата, а ти не ќе мора да се грижите за чувствителни скалпот.УЖИВАЈТЕ во СКАЛПОТ ЕКСФОЛИРАНЕ TREAMENT - Ултра-меки влакната се значителни наведнуваат.Кога ќе дојде дома после напорен ден, се претвори во топла бања вода и ги собереш нашата скалпот massager.Нека тоа нежно масажа на вашиот скалп, промоција на циркулацијата на крвта на скалпот, олеснување на замор, искуство главата масажа удобно.Исто така, ќе се исчисти на вашата коса што го прави свеж и нека имате добра состојба на умот.Вие ќе бидете подготвени да спијам како бебе, и да се справи утре раководител-на!.ЛЕСНО се ВКЛОПУВААТ ВО ВАШАТА РАКА - На скалпот четка само тегови 2.77 оз!се чувствува удобно и практично да го допре, и може да adaptably се контролира употребата на сила.Без разлика дали сте на патот, дома или во канцеларија, се уште можете да уживате во масажа и релаксација на вашата глава!.ЦЕЛ ЖИВОТ УСЛУГА! - Сите прашања во врска со производот, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за пријателски услуги на клиентите!И ако сте наоѓање на себе маки над кои шампон четки да се избере, не се плашат!Ние го заокружува нашите врвни зема, од високо-квалитет на влакната да се надгради рачки, и многу повеќе.Скролувајте за најдобри скалпот massager шампон четки за да се купи сега!.Ве молиме земете предвид дека сите функции подолу се слики од кои во повеќето случаи беа, исто така, веќе.Означени.Удобно.Навистина amaze.Ако сте наоѓање на себе маки над кои шампон четки да се избере, не се плашат!Трнлив заокружува нашите врвни зема.Дојдете на нашата скалпот massager шампон четки за да додадете во количката.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата