Clorox Дезинфекција Брише Вредност Пакет, 3x 75ct Јасни Лимон и Свеж Мирис Канистер и 3x 75ct Лесно се Повлече Влага Печат Пакет

Clorox Дезинфекција Брише Вредност Пакет, 3x 75ct Јасни Лимон и Свеж Мирис Канистер и 3x 75ct Лесно се Повлече

Достапно за вашата нарачка
DEN 429.60
Залиха:

ДЕЗИНФЕКЦИЈА БРИШЕ : Clorox Дезинфекција Брише се докажани да го убие COVID-19 Вирус во 15 секунди; чисти и убива 99.9% од вирусите и бактериите со моќен избрише; Пакување може да варираат.Мулти-површина почиста : бактерии и мензи се случи на повеќе од кујнски пултови и бања површини - Удобно да се справи со било тешко површината вклучувајќи заврши дрво запечатени гранит и нерѓосувачки челик.ЛЕСНО се ПОВЛЕЧЕ ПАКЕТ : нова лесно да се повлече флип врвот пакет им овозможува на најлесен начин да се исчисти и disinfect : отворете го со една рака укина еден избрише на време.РАСПОЛОЖЛИВИОТ БРИШЕ : 75-count канистри лесно раздавам за еднократна употреба антибактериски брише кои доаѓаат во 3 свежи, чисти мириси.Фрлете ги брише според производителот инструкции.Хлор : Disinfect и deodorize со Clorox Дезинфекција Брише за кајгана-слободен, сите-во-1 чистење алтернативни дека е безбедно да се користи за играчки и многу повеќе.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата