Мечтаење Општество Матирано Светкава Снегулка Големи Хартија Партија Плочи, Пакување од 8

Мечтаење Општество Матирано Светкава Снегулка Големи Хартија Партија Плочи, Пакување од 8

Достапно за вашата нарачка
DEN 214.80
Залиха:

Снегулка дизајн во светкава фолија и бела.Пакетот содржи 8 фолија-притисне хартија плочи.Секоја плоча мерки околу 9.5 инчи од агол до агол.Не се безбедни за микробранова употреба.Илустрирано со Здраво!Среќа за Мечтаење Општество.Хокеј на мраз, бебе!Кој светкава фолија-притиснати елементи, овие светкава снегулка плочи се она што зимски соништата се направени на!Ние, исто така, обожаваат нив за Замрзнати и зимски земјата на чудата роденден страни!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата