WDONGX Исклучителна Врата се Справи со 2 парчиња Сребрен Тон Алуминиум 4.4 Долги Правоаголни Флеш Повлече Рачка

WDONGX Исклучителна Врата се Справи со 2 парчиња Сребрен Тон Алуминиум 4.4 Долги Правоаголни Флеш Повлече Рачка

Достапно за вашата нарачка
DEN 2097.60
Залиха:

Погоден за повеќето стандардни вратата големини.Направен од алуминиум материјал во сребрена тонови на боја, Правоаголна форма, со прст се повлече, удобно допир.Со двете завртки да се качи, широко се користи за мебел, како што се врата, кабинет, ковчегот, фиока, салон, и така натаму.Име На Производ : Рамна Правоаголна Се Повлече;.Материјал : Алуминиум. 2 парчиња Сребрен Тон Алуминиум 4.4" Долги Правоаголни Флеш Повлече Handle Made на алуминиум материјал во сребрена тонови на боја, Правоаголна форма, со прст се повлече, удобно допир.Со двете завртки да се качи, широко се користи за мебел, како што се врата, кабинет, ковчегот, фиока, салон, и така натаму.Име на производ : Рамна Правоаголна се Повлече;Материјал : Aluminum Total Големина : 11.2 x x 4.2 1.5 cm/ 4.4" x 1.7" x 0.59" (L*W*T);Дупка Проред (Прибл.) : 9.6 cm/ 3.8"Боја : Сребро Tone Weight : 61g Package Содржина : 2 x Рамна Правоаголна Pull4 x Screws Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/-1-3 cm.само погоре пакет содржина, други производи кои не се опфатени.answer : ___________________________ note : 1. Ве молиме овозможи 1-3мм грешки предизвикани од прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред triggering2. Бојата може да покаже различни разлики, ве молиме да се разбере.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата