Polyvance Дент Возачот за Полнење да се Отстрани Вдлабнатини во Браник Опфаќа

Polyvance Дент Возачот за Полнење да се Отстрани Вдлабнатини во Браник Опфаќа

Достапно за вашата нарачка
DEN 2039.76
Залиха:

✅ Брзина и поедноставува дент отстранување во пластични панели. ✅ Користење на оваа алатка може да значи разлика помеѓу имаат браник ќе може да ги поправи и оној што го фрлаат. ✅ Ергономски облик за да се намали зглоб вирус и да се подобри зафат. ✅ Ниска триење изградба слајдови на сурови пластични и насликани површини без оштетување на дел.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата