MIYAKO Говорникот Кабинет Пластична Лента се Справува со Црна Вдлабнати Тешки 8.3 X 6.5 (1 Пар - 2 парчиња)

MIYAKO Говорникот Кабинет Пластична Лента се Справува со Црна Вдлабнати Тешки 8.3 X 6.5 (1 Пар - 2 парчиња)

Достапно за вашата нарачка
DEN 309.36
Залиха:

Црна заврши пластична рачка и монтирање на антена може да се справи со употреба и злоупотреба.Употреба на кабинетот се справи, говорникот се справи со или патот случај се справи.Вдлабнати џеб се справи со секоја мерки 6.5" широк x 8.25" висок и 2" длабоко.Удобна, лесна-за-контрола врз справи.Отсечени мерки е 4.25" широк x 6.25" висока, бара навртки кои не се вклучени, дизајниран и конструиран во САД.Сет од 2 тешки ABS џеб рачки, големи здрав, лесни и долготрајни ABS пластика.Задоволство Гаранција : Љубов овие рачки или да ги врати назад во рок од 30 дена за целосна наплата или замена.Без прашања праша!.Овој сет на две црни тешки ABS џеб говорникот се справува ќе биде најдобар некогаш сте ги имале за вашиот проект.Секој управувач е направен од здрав лесни ABS пластика.Едноставно се инсталира секој да се справи со вашиот звучник кутија или кабинет со вас на вашиот сопствен завртки.Овие тешки рачки овозможи преносливост за вашиот кабинети без да се жртвува стил или изведба.Удобен зафат што одат лесно на вашите раце, цврсти сепак, мала тежина и стилски.Секој се справува мерки 6.5 инчи, широк и 8.25 инчи висок со длабочина од 2 инчи што го прави супер лесно да го зграби и да го носат вашиот најголем тешка опрема.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата