20 Колосек, 99.9% Чист Бакар Жица, Половина Круг, Мртвата Мека, CDA #110-15FT од Занает Жица

20 Колосек, 99.9% Чист Бакар Жица, Половина Круг, Мртвата Мека, CDA 110-15FT од Занает Жица

Достапно за вашата нарачка
DEN 191.76
Залиха:

Метал тип : Автентични 99.9% Чист Бакар.Цврстина : Мртов Мека.Мерач/дебелина : 20 Ga.Облик : Половина Круг.Димензии : .032" x .016" (0.81 x 0.41 mm). 20 Колосек, 99.9% Чист Бакар Жица, Половина Круг, Мртвата Мека, CDA #110-15 FT од Занает Жица.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата