WirthCo 12105 Екстра Тешки Притисни Сечилото Лопата (Полипропилен)

WirthCo 12105 Екстра Тешки Притисни Сечилото Лопата (Полипропилен)

Достапно за вашата нарачка
DEN 359.76
Залиха:

Не-предизвика дрво се справи.Притисни сечилото го прави работат поефикасно. "Г" контрола се справи ви дава удобен зафат.Криви на ножот : 20" w x 12" H инчи.Вкупна должина : 49 инчи.Екстра тешки полипропилен лопата со притисни сечилото е совршена алатка за Сите на вашиот расчистување на потребите.Не предизвика дрво се справи ви дозволува да копаат на конкретни без да се предизвика, додека "Г" контрола ви овозможува да удобно лопата, за неколку часа.На shovels криви перки мерки 20"x12" инчи и целокупната должина е 54" инчи.Калифорнија проп 65 - предупредување, овој производ содржи хемикалии познати на државата Калифорнија да предизвика рак, раѓање дефекти или други репродуктивни штета.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата