Креативни Конвертирање на РУЧЕК САЛФЕТКА, 6.5, Multicolor

Креативни Конвертирање на РУЧЕК САЛФЕТКА, 6.5, Multicolor

Достапно за вашата нарачка
DEN 128.40
Залиха:

Пакетот вклучува : 16 Ручек Салфети - 65" x 65".Овие ручек салфетки дојде во избрани полициски додатоци за печатење со сив граница.Го користите овој производ за да ја заврши својата маса амбиент, за деца роденден и тематските родендени.Овие производи се изработени од животната средина-пријателски biodegradable хартија материјал.Еден пакет од 16 Полицијата партија ручек салфетки.Секој Салфетка мерки 6. 5 инчи укината и 13 инчи ширевте.Совршен за да ја користите кога се служи ручек или вечера страни.Го прослават вашиот полиција тема партија!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата