Мал Хартија Шредер, Премиум Материјалот Мини Хартија Шредер Преносни Големина за Дома за Статистика за на Училиште

Мал Хартија Шредер, Премиум Материјалот Мини Хартија Шредер Преносни Големина за Дома за Статистика за на Училиште

Достапно за вашата нарачка
DEN 1701.60
Залиха:

Nonslip Дизајн : Оваа мини упатство шредер усвојува силиконски материјал и nonslip дизајн за подобро искористување искуство.Премиум Материјал : Оваа мини упатство шредер е направен од премиум АБС материјал, кои се цврсти и издржливи.Целосно Транспарентна : Оваа мини упатство шредер усвојува едноставна и целосно Транспарентна дизајн за лесна и удобен операција.Преносни Големина : Оваа мини упатство шредер е мал во големина и лесен во тежина, што е одличен малку машина за да се задржи на вашиот монитор.Широка Примена : Оваа мини упатство шредер може да се користи за да се уништи тенки или дебели хартија, исто така, совршен за изработка и во дресот на одлуки.Функција : 1. Премиум Материјал : Оваа мини упатство шредер е направен од премиум АБС материјал, кои се цврсти и издржливи.2. Преносни Големина : Оваа мини упатство шредер е мал во големина и лесен во тежина, што е одличен малку машина за да се задржи на вашиот монитор.3. Широка Примена : Оваа мини упатство шредер може да се користи за да се уништи тенки или дебели хартија, исто така, совршен за изработка и во дресот на одлуки.4. Целосно Транспарентна : Оваа мини упатство шредер усвојува едноставна и целосно Транспарентна дизајн за лесна и удобен операција.5. Nonslip Дизајн : Оваа мини упатство шредер усвојува силиконски материјал и nonslip дизајн за подобро искористување искуство.Спецификација : Предмет Тип : Мини Упатство Shredder Material : ABS и Silicone Function : Може да Делите A6 Хартија (А4 Може да биде Укината да Делите)Производ Големина : 20.5 cm*9.8 cm*14cm (Плус Големина на Дршката) (Прирачник за Мерење, Таму Може да Има Мала Грешка), Сечење Способност : 2 Парчиња По Time Scrap Капацитет : 1 LShredding Ефект : Ленти (3мм)Хартија Влезот Ширина : 123mm Shredding Ширина : A6 Usage : Прирачник Рокер Пакет Листа : 1 x Mini Прирачник Shredder1 x Прирачник Рокер.

Кон својствата

Item Type:
Mini Manual Shredder
Material:
ABS and Silicone
Function:
Can Shred A6 Paper (A4 Paper Can be Folded to Shred)
Product Size:
20.5cm*9.8cm*14cm (Plus the Size of the Handle) (Manual Measurement, There May Have Small Error)
Shredding Ability:
2 Pieces Per Time
Scrap Capacity:
1L
Shredding Effect:
Strips (3mm)
Paper Inlet Width:
123mm
Shredding Width:
A6
Usage:
Manual Rocker
Package List:
1 xMini Manual Shredder1 x Manual Rocker :

Најдобри предлози во категоријата