flygogo Карбид 10Pcs 1/4 1/8 5/16 3/8 1/2 Инчи Совети Ѕидани Вежба Битови Пресврт Вежба во Собата за Плочка Тули Цемент Конкретни Лесно Вежби

flygogo Карбид 10Pcs 1/4 1/8 5/16 3/8 1/2 Инчи Совети Ѕидани Вежба Битови Пресврт Вежба во Собата за Плочка Тули

Достапно за вашата нарачка
DEN 930.96
Залиха:

Карактеристики : .Лесно Вежби преку керамички плочки, стакло, cinderblock, тврда пластика, цемент, бетон, огледала, прозорци, травертин, тула, дрво, итн.Карбид падна вежба битови се изградени за долговечност и ќе остане поостри многу подолго отколку типични челик вежба малку.Држи вашиот ѕидани вежба битови Безбедно и организирано на ' рѓа-слободен хард пластичен сад.Спецификација : Материјал : Carbide Quantity : 10pcs Set се Вклучени : (Количество*дијаметар*должина)2 парчиња x 1/8*3"(80mm)2 парчиња x 1/4*4"(100mm)2 парчиња x 1/4*6"(150mm)1pc x 5/16*6"(150mm)2 парчиња x 3/8*6"(150mm)1pc x 1/2*6"(150mm)Пакет се Вклучени : 1 x Ѕидани Вежба во Собата (10pcs).

Кон својствата

Material:
Carbide
Quantity:
10pcs
Set Included:
(Quantity*diameter*length)
2pcs x 1/8*3(80mm) :
2pcs x 1/4*4(100mm) :
2pcs x 1/4*6(150mm) :
1pc x 5/16*6(150mm) :
2pcs x 3/8*6(150mm) :
1pc x 1/2*6(150mm) :
Package Included:
1 x Masonry Drill Set (10pcs) :

Најдобри предлози во категоријата