Кат Чистење со Четка со Долга Рачка - 48 Беспомошна Наежвам Туш Палубата Четка, Долго Постапува инјекциска смеса Чистењето Четки за Чистење Плочки, Туш, Када, Бања и П

Кат Чистење со Четка со Долга Рачка - 48 Беспомошна Наежвам Туш Палубата Четка, Долго Постапува инјекциска смеса

Достапно за вашата нарачка
DEN 383.76
Залиха:

Беспомошна Наежвам Кат Чистење Четки : На чистењето четка е направен од страна на ПП материјал и нерѓосувачки челик, цврсти и издржливи.Прачките се затегнати со навој зглобовите со заклучување, нема потреба да се грижите за олабавување дека совршен за тешки dirts.Проширување и Adjustbale Рачка : Туш Srubber четка со 3 отстранлив столбови, должината може да биде прилагодена од 16 инчи 48 инчи, како сакате.Не треба виткајте или клеча надолу си додека чистење.Самостојна Работа Четка Глава : полјаците и четка глава може да се користи одделно, дек чистење со четка глава со 5 реда на влакната кои одлична за чистење на кадата, инјекциска смеса и отстранување на нафта дамка на готвење клупата и аспиратор.Мулти Повод за Употреба : Според дизајнот на човековите механика, кат чистење со четка и подови се наменети на 45 степен на трудот-заштеда агол.Влажна или Сува употреба, почиста четка алатка може да се широко се користат во плочки на подот, тврдо кат, стакло површината и цемент подот како када, купатило, кујна, туш, ѕид, гаража и патио. ". 100% Satisfication на YONILL : Пакетот вклучува четка за чистење и 3 столбови.Ако имате било каков проблем со производот, ве молиме да бидат слободни да контакт.Било кој квалитет на проблем, вие ќе добиете во замена или целосно враќање на средствата.Спецификација Материјал : не ' Рѓосувачки Челик и Пластични Големина : 1.9 x 8.6 инчи Висина : 16 инчи - 48 инчи Тежина : 0.99 lb Боја : Сина Карактеристики На чистење со четка беспомошна наежвам, кои може лесно да се отстрани тврдоглави дамки на подот.Долго постапува дизајн ви овозможува користење на четка за чистење повеќе лесно.Прилагодлива должина од 16 - 48 инчи, да изберат најсоодветен висина што ви треба.Погоден различни материјали подови како плочка кат, мермер кат, цемент подот и тврдо подот.Четка глава може да се користи сам за чистење на сите видови на тврдоглави дамки.Пакет се Вклучени 1 x Четка Глава 3 x Нерѓосувачки Челик Столбови Ако добие елемент, кој не може да биде користите или инсталирате, ве молиме контактирајте со нас за замена.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата