7 Gingerbread Девојка Везени На Железо/Шие На Печ Божиќ Закрпи Чувствува Appliques за Деца Деца

7 Gingerbread Девојка Везени На Железо/Шие На Печ Божиќ Закрпи Чувствува Appliques за Деца Деца

Достапно за вашата нарачка
DEN 285.60
Залиха:

Димензии : Ширина 3,8 инчи * Висина 6.7 инчи (мерено од најширока и највисока точка).Поддршка : Супер силна топлина печат лепак поддршка.Овој patch може да биде на железо или да се шие на било облека.Лесно : Идеални за украсување на вашите фармерки, капи, торби, јакни и кошули.Пакување : 1 парче парче спакувани.Christams значка одмор подарок.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата