Jopwkuin Куче Отпад Кеси, Заклучување На Чуден Мирис милениче Отпад Кеси Два Слоја за Играње со Вашиот Кутре во Дворот(30 Таблети)

Jopwkuin Куче Отпад Кеси, Заклучување На Чуден Мирис милениче Отпад Кеси Два Слоја за Играње со Вашиот Кутре во

Достапно за вашата нарачка
DEN 1384.80
Залиха:

Ако пластична кеса е, исто така, валкани, ве молиме вратоврска тоа повторно пред фрлање во dustpan.Функција : 1. 【АПЛИКАЦИЈА】Оваа flushable измет торба може да се користи кога ќе се чистење на кучето тоалет, игра со вашиот кутре во дворот или одење на отворено, многу погодни да се носат во секојдневниот живот. Надворешниот слој на мек измет торба за кучиња е многу погодна за истекување на превенција; по торба е забрзана, тоа не само што може да се заклучи измет, но, исто така, заклучување на чуден мирис. Оваа flushable измет торба може да се користи кога ќе се чистење на кучето тоалет, игра со вашиот кутре во дворот или одење на отворено, многу погодни да се носат во секојдневниот живот. Внатрешниот слој е тоалетна хартија, не треба да се земе poo торба до најблискиот куче ѓубре станица, можете да рамна внатрешниот хартија во тоалетот; одржите вашиот дом далеку од мирисот на проблеми.Ако се уште се чисти, може да се повторна употреба тоа да се одржи мразот или мачка ѓубре.Ако пластична кеса е, исто така, валкани, ве молиме вратоврска тоа повторно пред фрлање во dustpan.【ПРОТЕКУВАЊЕ ПРЕВЕНЦИЈА】надворешниот слој на мек измет торба за кучиња е многу погодна за истекување на превенција; по торба е забрзана, тоа не само што може да се заклучи измет, но, исто така, заклучување на чуден мирис. Стави flushable хартија во тоалетот, а мирисот исто така, може да се одземе.

Кон својствата

Item Type:
 Double‑Layer Pet Waste Bag
Product Material:
PE
Flushable Poop Bag Size:
Approx. 22.5x21.5cm/8.9x8.5in ( Paper Bag Size)
Package List:
30 x Double‑Layer Pet Waste Bagor :
100 x Double‑Layer Pet Waste Bag :
Please allow slight deviations due to manual measurement. :

Најдобри предлози во категоријата