xigua Двоен Ѕид Термос Нерѓосувачки Челик Спортски Шише Вакуум Течење Доказ Преносни BPA Free Изолирани Шише за Вода Салата Спортски Велосипедизам,Дрво Симпатична Був

xigua Двоен Ѕид Термос Нерѓосувачки Челик Спортски Шише Вакуум Течење Доказ Преносни BPA Free Изолирани Шише за

Достапно за вашата нарачка
DEN 551.76
Залиха:

МАТЕРИЈАЛ - Нашите Нерѓосувачки вакум шише за вода е двојно ѕидови и направени од храна одделение 304 од не ' рѓосувачки челик.Овие шишиња со вода се корисни годината, одржување на вашиот чај топло во зима и вода да се излади во текот на летото.И ви помага да останете кул, и хидрирани за on-the-go начин на живот.ГОЛЕМИНА На компактна големина на вашиот трајни шише за вода има 600ml на течности без преземањето премногу простор.Лесен и проширува справи позиција, лесно може да се крена со два прста, повеќе преносни.Е совршен суштинско значење додаток.ШИРОК УСТАТА ДИЗАЈН - во Овие спортови шишиња се течење доказ, со долги слама и широко устата отворањето на изолирани шише овозможува брзо полнење и пиење.Широко устата, го прави лесно да се чисти, BPA-Free нерѓосувачки челик шише за вода освои¡т трансфер вкусови, нема да се пот и не рѓа.ИДЕАЛЕН ПОДАРОК - Нашите изолирани шишиња со вода се вклопува во повеќето купот на сопствениците, ранец џебови или во вашата рака.Одлично за секојдневна употреба или активности на отворено како пешачење, кампување, велосипедизам, спортски, салата,излети, и повеќе.Овие термална вода во шишиња се совршен подарок за возрасни да се користи дома и на работа, а децата за на училиште. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - Ние се посвети за да обезбеди најдобра услуга на клиентите и да донесе најдобри шопинг искуство за секој наш клиент.Се чувствуваат слободни да ни порака преку "контактирајте со продавачот" ако производите не ги исполни вашите очекувања и можеме да ви понудиме целосна наплата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата