Инстант-студ Замена Earpads за Желка Плажа Стелт 700/600/520, Аудио Техника ATH-M50X / M40X/M30X и Многу Други Желка Плажа Слушалки & ATH Слушалки, Ладење Гел Влошки со Krone Kalpasmos

Инстант-студ Замена Earpads за Желка Плажа Стелт 700/600/520, Аудио Техника ATH-M50X / M40X/M30X и Многу Други

Достапно за вашата нарачка
DEN 599.76
Залиха:

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . ❤【MULIT КОМПАТИБИЛЕН】Компатибилен со под слушалки : Желка Плажа Стелт 300/400/450/500 X/500 P/520/600/700; Желка плажа Уво Сила PX5/PX3/X12/M5 Ti; Кингстон Hyper X Облак 2; Аудио Техника ATH-M20 X/M30/M30 X/M40 X/M50 X/M50 XBT/MSR7; Sony MDR-V6/MDR-ZX700/WH-CH700 N; Steel Series Arctis 3/5/7/9x/pro; Јасна-com CC-400/CC-300; Зајнхајзер HD 4.40 BT; Неограничени Креации HP3 BK; Radio Shack AM/FM Стерео Слушалки за Радио; Ultrasone HFI-580/HFI-780/PRO-900; Пионер Dj МЧР-6; итн. ❤【ДОЛГО ВРЕМЕ се ЗАДРЖИ КУЛ ЧУВСТВО】првиот слој мраз свила lycra крпа nad вториот слој за ладење гел даде кул чувство како правец, но не премногу ладни како мраз и да се задржи подолго време, веќе не се пот дури и ако подолго носење. ❤【ПОДОБРО СЛУШАЊЕ ИСКУСТВО】Внатрешна висока густина мемориска пена, вид на инертен сунѓер, е мека и бавно заздравување може да се изолира звукот од околината совршено додека го подобрува победи доаѓаат од вашите слушалки.Само да уживаат во стерео музика, видео гласовната и игри звук. ❤【СПЕЦИФИКАЦИИ】Надворешните димензии : 102 * 84 * 25 ММ / 4.05 * 3.31 * 0.98 ИНЧ, Внатрешни димензии : 60 * 42 * 25 ММ/ 2.36 * 1.65 * 0.98 ИНЧ.Тежина : околу 57g/2 Oz еден пар.Заврши ушите тесно додека носи, давајќи ултра удобност, до точка на заборавање на слушалки се и на. ❤【'КК' ЗАДОВОЛСТВО ВЕТИ】Ние инсистираат на високо-квалитетни и професионални производи. 100% наплата ако не сте задоволни.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања или предлози во врска со нашите производи.Желка Плажа Стелт 300 / 400 / 450 / 500 X / 500 P / 520 / 600 / 700; Уво Сила PX5 / PX3 / X12 / M5 Ti;.Аудио Техника ATH-M20 X/M30/M30 X/M40 X/M50 X/M50 XBT;.Sony MDR-V6 / MDR-ZX700 / WH-CH700 N;.Кингстон Hyper X Облак 2;.Steel Series Arctis 3 / 5 / 7 / 9x / pro;.Јасна-com CC-400 / CC-300;.Ultrasone HFI-580 / HFI-780 / PRO-900;.Зајнхајзер HD 4.40 BT; Пионер Dj МЧР-6;.Неограничени Креации HP3 BK; Radio Shack AM/FM Стерео Слушалки за Радио;.и повеќе.Krone Kalpasmos ATH Надгради Замена Earpads се специјално дизајнирани за Аудио Техника Слушалки, Желка Плажа слушалки, и повеќе.Тие се изработени од Свила Lycra, Протеини Кожа, Ладење Гел & и Memory Foam, Оваа иновативна хибридни материјали колокација е добро за долго време облечен.Кул чувство од earpads ви помага да уживате во музика или игри дури и повеќе.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата