PDGJG Вино Очила Носителот Шанкер Stemware Виси Рек Под Кабинет Stemware Организатор Стакло Goblet Бар Алатка

PDGJG Вино Очила Носителот Шанкер Stemware Виси Рек Под Кабинет Stemware Организатор Стакло Goblet Бар Алатка

Достапно за вашата нарачка
DEN 7853.04
Залиха:

Големина 55 × 9 × 25см ;L × W × H (Само вклучува вино полици).Висок квалитет на бука материјал е направен од висок квалитет на бука, дрво жито е јасно, пескарење е мазна, раката се чувствува удобно, а тоа е постабилна и издржливи.Многу практично Тоа е повеќе од само вино багажник, но, исто така, дневна соба декоративна рамка, кујна condiment багажник, без оглед на тоа каде е поставен, тоа е применливо.Тоа е голем дар Идеален за housewarming или булчински туш подарок, само пар со примателот е омилен шише вино!.Широк спектар на апликации, Идеална за дома, кујна, провизии, кабинет, трпезарија, подрум, countertop, бар, или винарска визба.Едноставен, но елегантен дизајн на шише вино багажник, го прави голем екран парче што ќе бидат горди за да се out Specification : Материјал : Високо квалитетен цврст beech Color : како на сликата shows Package содржина : 1 × Вино rack Service : Ако ви треба повеќе стилови, ве молиме кликнете на нашите други производи, за да го најдете вашиот омилен styles Wine Кабинет.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата