3Pcs Куче Отпад Торба Фармацевт, Куче Измет Торба Носителот Водоотпорен Куче Отпад Торба Торбичка за Одење Обука Работи Пешачење

3Pcs Куче Отпад Торба Фармацевт, Куче Измет Торба Носителот Водоотпорен Куче Отпад Торба Торбичка за Одење Обука

Достапно за вашата нарачка
DEN 1072.80
Залиха:

Висок Квалитет : Производ цимер 600 D Оксфорд ткаенина, црна и темно зелена се најлон ткаенини, водоотпорен и носат-отпорни, долг животен век.Производ Големина : 10x5x5.5cm, големината е само право да се стави сите видови на клучеви или кеси за отпадоци, и тоа ќе не заземаат многу простор.Мултифункционален & Модерен : копчето на чантата може да биде ставен на поводник или кучето е опрема, едноставен и лесен за ракување, постојат три бои да се изберат, можете да го менувате и користите.Поле на Примена : Тоа може да се користи за да се место за мали предмети како куче одење кеси, копчиња, итн., ослободување на вашите раце, и направите вашиот патуваат повеќе погодно.По Продажба на Услуги : ви Благодариме за вашето купување.Ако имате било каков проблем , ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време.Ние ви ветуваме на задоволување на решенија во рок од 24 часа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата