Amscan Партија Материјали Пенливи Прослава 16 Пијалаци Салфетки, Една Големина, Мулти Боја

Amscan Партија Материјали Пенливи Прослава 16 Пијалаци Салфетки, Една Големина, Мулти Боја

Достапно за вашата нарачка
DEN 128.40
Залиха:

Материјал Тип : Хартија.Пакетот висина е 3.5".Пакетот висина е 10.0".Пакетот висина е 5.0".Додадете нашите пенливи прослава 16 пијалаци салфетки за да ја вашиот роденден на маси!Карактеристики црна салфетки со сребро и злато Точки, како и пораката "16 Среќен Роденден".

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата