ЧУВСТВО НА СЈАЈ Автентични Сфера Хималаите Розова Сол Ноќ Светлина; Страна Направена од Хималаите Розова Рок Сол Кристал; УЛ Наведени 360° Rotatable Приклучете; 15W Сијали

ЧУВСТВО НА СЈАЈ Автентични Сфера Хималаите Розова Сол Ноќ Светлина; Страна Направена од Хималаите Розова Рок

Достапно за вашата нарачка
DEN 359.76
Залиха:

5 x 4 x 5 inches UL/АДС одобрени од 360° rotatable приклучок со 15-вати светлина bulb Electrical Оценка : 120 V, 60 Hz, 15 W Max Suitable за Спална соба, Дневна Соба, Кујната, Ходникот, Расадник, Јога Соба, Спа Соба, и Канцеларија Interiors For најдобри резултати, чувајте ги вашите ноќ светлина вклучен за подолг период се Добие оваа прекрасна ноќ светлина и збогати вашиот внатрешни работи е жалба со оваа современа осветлување за halotherapy да направи да се чувствувате повеќе позитивни.Мед-жолта боја го дава исклучи кога се осветлени го прави пријатна средина и интимни, како што е докажано од страна на боја психолози. ✔️ КАКО ДА ГИ КОРИСТИТЕ?Место на оваа исклучително рачно резбани Сфера Кристалната Ноќ Светлина во вашата спална соба, дневна соба, бебе соба, кујната, ходникот, канцеларија, теретана, јога соба, или спа соба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата