Фати Тепих Вкупно Грижа за Полнење 400 & Пред-Магла Почвата Пуштање Тепих Суво Чистење, Тепих Чистење Пред Спреј (2 Парчиња) - Пакет

Фати Тепих Вкупно Грижа за Полнење 400 & Пред-Магла Почвата Пуштање Тепих Суво Чистење, Тепих Чистење Пред Спреј

Достапно за вашата нарачка
DEN 1319.76
Залиха:

КОМПАКТЕН ЧИСТЕЊЕ РЕШЕНИЕ : Сето она што ќе треба да се исчисти точки или цели соби.Вклучува 4 lb Тепих & Килим Суво Чистење во прав, 24oz Почвата Ослободување Пред Магла и бонус тепих четка (се справи со не е вклучен).Со Фаќање Прав Почиста, на места не се појавува и дејствува како тешки-должност сунѓери за апсорбирање на нечистотија и spills.НАПРЕДНИ ТЕПИХ PRETREATMENT СПРЕЈ : Тепих Pretreat Спреј е Моќ Бустер за Фотографирање Тепих и Килим Сува Почиста да ги подигнете од нови и стари дамки, отстранување дамки и истури & неутрализира мириси, оставајќи тепих мека и свеж мирис.ДАМКА СМЕНА & ДЕЗОДОРАНТ : Одлично лошо мириса neutralizer.Тоа се елиминира најтешките дамки и мирис без пареа или шампон.Може да се користи во автомобил или дома, на животно, куче или мачка милениче дамки.Плус, на 4lb pail може да се чистат и до 400 квадратни метри.ЛЕСНА АПЛИКАЦИЈА : Спреј на soiled област со Фотографирање Пред-Магла и посипете со прав рамномерно, четка нежно, и вакуум темелно за чист, свеж мирис во минути.Нема потреба да вработи скапи професионална услуга можете да го направите тоа сами, брзо.ЛЕСЕН, БЕЗБЕДЕН, ЕФИКАСЕН & TOTAL CARE : Ако сакате вашиот тепих да изгледаат одлично и трае подолго, се чисти редовно со Фати!Можете да добиете на свежина што сакате со нашата премиум производи за чистење.Содржи хлор, растворувачи, или груби хемикалии.Со гордост се направени во САД.Remastered со илјадници ситни честички, кои дејствуваат како супер сунѓери, апсорпција нечистотија и spills од вашиот тепих, веднаш!Лекување на себе си на професионални и квалитетни тепих чистење без сите трошоци и главоболка, без никакви дополнителни напори!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата