UNICO IV950-2433 40X План Фаза Цел за Серија IV950 Превртена Микроскоп, Долги Работни Далечина, 40/0.60

UNICO IV950-2433 40X План Фаза Цел за Серија IV950 Превртена Микроскоп, Долги Работни Далечина, 40/0.60

Достапно за вашата нарачка
DEN 19802.88
Залиха:

Биологија на клетка.Кој бинокуларна или trinocular глави.Фаза разлика модели вклучуваат центрирање телескоп.Земја на потекло : сад.На IV950 Серија превртена микроскопа се дизајнирани за ткивна култура, клеточна биологија, микробиологија и повеќе.Кој бинокуларна или trinocular глави и долго да работи на далечина (LWD) цели во вашиот избор на план achromatic или план фаза контраст.Над-големина фаза нуди прецизна и мазна топката-имајќи движење, за јасно, постојаното гледање додека Скенирање на поле на гледање.Прецизни парична казна фокус контроли се движат во 0.002 mm скала вредност зголемувања.Фаза разлика модели вклучуваат центрирање Телескоп.биологија на Клетка.Кој бинокуларна или trinocular глави.Фаза разлика модели вклучуваат центрирање телескоп. .UNICO IV950-2433 40 X План фаза Цел за Серија IV950 Превртена Микроскоп, Долги Работни Далечина, 40/0.60. IV950-2433. Земја на Потекло : сад.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата