Danya Б. ZD16169 Современа Метал Полица Décor - Бронзени Скулптури - Човек Кревање Жена од Помеѓу

Danya Б. ZD16169 Современа Метал Полица Décor - Бронзени Скулптури - Човек Кревање Жена од Помеѓу

Достапно за вашата нарачка
DEN 861.12
Залиха:

Ова уникатно уметничко дело е сигурен да предизвика разговор.Направен да седне на работ на маса или полица за да се прикаже убавината на соработка и рамнотежа, овој симболичен парче исто така е совршен подарок за младенците цел или филозофски љубовници во својот живот.Нема потреба да се полскиот да ги задржи своите убави бронза заврши.Рачно изработени со користење на песок кастинг метод.Димензии : 8 инчи висок x 2.5 инчи широка x 4 инчи длабоки.Уникатен и бескрајно убава фигура, на Danya B. Човек Кревање Жена од Помеѓу Бронзена Скулптура е сигурен да предизвика разговор.Направен да седне на работ на маса или полица за да се прикаже убавината на соработка и рамнотежа, овој симболичен парче исто така е совршен подарок за младенците цел или филозофски љубовници во својот живот.Направени од безвременски бронза и елегантен дизајн кој гарантира тоа е лесна да се вклопат во сите оркестарот, овој Човек Кревање Жена од Помеѓу Бронзени Скулптури ќе се донесе единствен софистицираност на која било област од својот дом.Danya Б. е регистрирана трговска марка на Danya Б. Ад.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата