Dixon HSTBC1088 HD Т-Топ Менгеме, Бенд и Болт, 10 ID, 10.646 x 10.942 OD.040 Дебелина, 300 Серија Не ' Рѓосувачки Челик

Dixon HSTBC1088 HD Т-Топ Менгеме, Бенд и Болт, 10 ID, 10.646 x 10.942 OD.040 Дебелина, 300 Серија Не ' Рѓосувачки

Достапно за вашата нарачка
DEN 1250.40
Залиха:

Тешки Т-Топ Менгеме.Пакет Тежина : 0.262 килограми.Земја на Потекло : сад.Пакет Димензии : 3.3 L x 29 H x28.2 W(сантиметри).HD Т-Топ Менгеме 300 SS Бенд & Топ 10" ID, 10.646 x 10.942 OD .040 Thk.Започна во 1916 година, Dixon Вентил и Спојување на Компанијата се зголеми за да биде светски лидер во производство и снабдување на индустриски црево фитинзи и додатоци.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата