Бебе Момчиња Диносаурус Животински Печати Кошула Копчето Надолу Хавајски Кошули Aloha Кратко Sleeve Партија Одмор Фустан, Кошула

Бебе Момчиња Диносаурус Животински Печати Кошула Копчето Надолу Хавајски Кошули Aloha Кратко Sleeve Партија Одмор

Достапно за вашата нарачка
DEN 153.84
Залиха:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук Смеса.Копче затворање.Машина За Миење.Материјал : памук мешавина,Супер Меки,Удобни.Машина за миење или рака мие.Многу модели кратко sleeve копчето надолу кошула .Вашето бебе момче мора да бидат задоволни со ова лето тимови.Кратко sleeve копчето надолу кошула со точка јака и пред копче затворање.Одговараат на Occassion : Смешни Кошула одлично за летниот одмор, како luau, крстарење, хавајски плажа, Училиште;Casaul дневно;Speical тематските униформа;одмор;и секоја прилика.Pls Имајте на ум : Постои 2-3% разлика според упатство за мерење.ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот. ★Големина : 6-12 Months Рамо ширина : 25cm/9.84 in Bust 1/2 : 30cm/11.81 in Sleeve : 11.5 cm/4.53 in Length : 33cm/12.39 во ★Големина : 12-18 Months Рамо ширина : 26cm/10.23 in Bust 1/2 : 31cm/12.20 in Sleeve : 12.5 cm/4.92 in Length : 36cm/14.17 во ★Големина : 18-24 Months Рамо ширина : 27cm/10.63 in Bust 1/2 : 32.5 cm/12.80 in Sleeve : 13.5 cm/5.31 in Length : 39cm/15.35 во ★Големина : 2-3 Years Рамо ширина : 28cm/11.02 in Bust 1/2 : 34cm/13.39 in Sleeve : 14.5 cm/5.71 in Length : 42cm/16.54 во ★Големина : 3-4 Years Рамо ширина : 29cm/11.42 in Bust 1/2 : 35cm/13.78 in Sleeve : 15.5 cm/6.10 in Length : 45см/17.72 во.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата