5pcs Емајлирани Бакарна Жица Магнет Ликвидација Жица 0.1 mm Дебелина 12m Должина за Поврзување или Лемење Цел Природни

5pcs Емајлирани Бакарна Жица Магнет Ликвидација Жица 0.1 mm Дебелина 12m Должина за Поврзување или Лемење Цел Природни

Достапно за вашата нарачка
DEN 230.16
Залиха:

Бакар Материја : Направен од високо електрична спроводливост бакар.Бакар Материја : Направен од високо електрична спроводливост бакар.Апликации : Користени во професионални одржување на мобилни телефони, компјутери, лап-топ компјутери и други прецизност матична плоча.Идеална Замена за Wire Кабел : Со бакарна жица за да земе место на жица кабел.Лесно да се Заварување : Директно заварување без стружење изолација слој.Долго Должина : Вкупно 12 метри долго, доволно за дома или продавница употреба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата