CIUJOY Бебе Помине Комплет, 4-во-1 Бебе Нокти Комплет со Симпатична Був Форма Случај, Бебе Помине Clippers, Ножици, Ноктите File & Tweezer, Новородените Помине Грижа за Полнење, Essent

CIUJOY Бебе Помине Комплет, 4-во-1 Бебе Нокти Комплет со Симпатична Був Форма Случај, Бебе Помине Clippers, Ножици,

Достапно за вашата нарачка
DEN 215.76
Залиха:

❤️ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : метал делови на бебето помине ножици се направени од не ' рѓосувачки челик., значи бебето помине clippers и ножици ќе не досадна и ' рѓа.Рачката е изработена од ABS, оваа пластика е добра цврстина и цврстина. ❤️4 ВО 1 КОНВЕРТИБИЛНА : Ова бебе ноктите машина сет вклучува помине clippers, ножици, нокти датотеки, и пинцети, која може да ги задоволи вашите потреби.Две бои, унисекс, симпатична, светла боја, нашата премиум новороденче чешлање комплет е совршен подарок за бебето туш, роденден или за нови мајки кои се случува да имаат бебе, исто така, совршен за мајки на движење за време на патувања потреби. ❤️СОВРШЕН ДИЗАЈН : Бебе Помине Нега на Сет : круг главата е кратка и не ќе му наштети на бебето кога се користи.Ноктите Clipper : Ергономски рачка, криви, се преклопуваат, ножеви, не се лизга се справи.Бебе-големина Помине Режа : Голема дупка се справи со не се лизга на зафат, кружни главата дизајн.Нокти Датотека : Деликатна, мазна, заоблени, совршена големина за малите прсти на рацете и нозете на бебето години.Пинцети : Против пролизгување се справува со испакнатини, лесен за контрола, заоблени совет дизајн. ❤️СОВРШЕН ПОДАРОК : бебето чешлање комплет имаат симпатична изглед, практично складирање метод, dustproof, анти-изгуби, лесна да одат надвор, и тој е совршен подарок за бебето се грижат. ❤️ТОПЛО ЗАБЕЛЕШКА : Ако имате било какви прашања поврзани со ова новороденче се грижи сет, ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време за било каква причина.Ние не само да се каже обидете се нашите производи, но ние сме навистина посветени на вашето задоволство.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата