RTYUBV Бебе Pacifier Клипови,Лажна Клипови Синџир Носителот Soother Старечки Клип за Прилог на Облека и Бебето Suspender Soother Clasps

RTYUBV Бебе Pacifier Клипови,Лажна Клипови Синџир Носителот Soother Старечки Клип за Прилог на Облека и Бебето

Достапно за вашата нарачка
DEN 345.60
Залиха:

Природни Материјали, Без Nasties, Безбедноста и Бебето Удобност.Безбедна за Џвакање(ги Исполнува Сите Барања од Храна Одделение).Слободни на BPA, ПВЦ, Олово, Phthalates, Латекс & Кадмиум.Тоа Може да Се Мијат со Благ Сапун,Сите Природни тоа Нема да му Наштети на Вашето Бебе.Охрабрува почетокот на моторните вештини, додека давање на доенчиња нешто да се одржи и да се манипулира. 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Природни Материјали, Без Nasties, Безбедноста и Бебето Удобност.Безбедна за Џвакање(ги Исполнува Сите Барања од Храна Одделение).Слободни на BPA, ПВЦ, Олово, Phthalates, Латекс & Кадмиум Може да Се Мијат со Благ Сапун,Сите Природни тоа Нема да му Наштети на Вашето Бебе Поттикнува почетокот на моторните вештини, додека давање на доенчиња нешто да се одржи и да се манипулира.Спецификација : Материјал : Силикон,Метална Боја : Бела, Црна, Зелена, Црвена, Сива, Сина, Жолта, Розова, Виолетова, Светло Сина, Мермер Големина : 44×48mm(1.73x1.89in) Количина : 1 Компјутер(други додатоци демо на сликата не се вклучени!) Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува(без мало пакет) : 1 x Pacifier Клипови.

Кон својствата

Material:
Silicone,Metal
Color:
White, Black, Green, Red, Gray, Blue, Yellow, Pink, Purple, Light Blue, Marble
Size:
44×48mm(1.73x1.89in)
Quantity:
1 Pc(other accessories demo in the picture are not included!)

Најдобри предлози во категоријата