MoKo Бенд Компатибилен со Xiaomi Mi Бенд 3/Mi Бенд 4, 6 КОМПЈУТЕРИ Замена Мека Спорт Wristband Рака Хривнија Одговара Xiaomi Mi Бенд 3/Mi Бенд 4 Smart Watch - Мулти Боја На

MoKo Бенд Компатибилен со Xiaomi Mi Бенд 3/Mi Бенд 4, 6 КОМПЈУТЕРИ Замена Мека Спорт Wristband Рака Хривнија Одговара

Достапно за вашата нарачка
DEN 263.76
Залиха:

Персоналните Вашата Xiaomi Mi Бенд 3 / Mi Бенд 4 Smart Watch со овој префинет замена на зглоб бенд.Бендот може да се заклучи врз Xiaomi Smart Watch Интерфејс прецизно и сигурно.Лесно и директно инсталирање и едно копче отстранување.Иновативен pin-и-навивам затворање обезбедува чиста одговара.Метални делови направени со противалергиски никел слободни нерѓосувачки челик.Мека TPU со мазна завршница за спортски изглед.Комфорни и издржливи.Се вклопува 5.8"-8.1" (147mm-205mm) зглоб. 18 Месеци Гаранција : Mo Ko стои зад квалитетот на сето она што ние го продаде.Ние обезбедуваме грижете се-бесплатна услуга.Ако имате било какви прашања или проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши тоа за вас ефикасно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата