13 Инчи Антената што е Компатибилен со 2007-2022 Chevy Silverado 1500 2500 3500 и GMC Сиера (2009-2022), Спирална Флексибилни Гума Антена, Директна Замена Антена

13 Инчи Антената што е Компатибилен со 2007-2022 Chevy Silverado 1500 2500 3500 и GMC Сиера (2009-2022), Спирална

Достапно за вашата нарачка
DEN 479.76
Залиха:

✔СОВРШЕНА ЗАМЕНА : 2007-2022 Chevy Silverado 1500 2500 3500 и 2009-2022 GMC Сиера 1500 2500 3500【ве Молиме забелешка : гази на антената се M7, не M6】. ✔АВТОМОБИЛ МИЕ ДОКАЗ : VOFONO е chevy & gmc антената е дизајниран со премиум метал и завиткани од флексибилни гума,се обезбеди отпорност и издржливост.Тоа нема да избледи пауза или чип. ✔ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Земете околу 1 минута.Ќе нема потреба било tools.Замена антената е лесно да се инсталира со рака во 1 минута. ✔ИЗВЕСТУВАЊЕ : Тоа е AM/FM автомобил радио антена.Функционална и се наменети за AM/FM радио сигнал,не е компатибилен со satelite радио и GPS системот. ✔НАШАТА ГАРАНЦИЈА : 100% пари гаранција за враќање на, ако тоа не работа.Ако не сте задоволни со вашата нарачка, контактирајте со нас во секое време и ние ќе дознаам е аранжман што ги задоволува вашите потреби!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата