N/D слоу фуд Сад за Кучиња, слоу фуд Сад за домашни Миленици, слоу фуд за Обука на Мачки и Кучиња, Здрава Pp, Исплакнете со Вода за пиење,Спречување на Повраќање,Сина

N/D слоу фуд Сад за Кучиња, слоу фуд Сад за домашни Миленици, слоу фуд за Обука на Мачки и Кучиња, Здрава Pp, Исплакнете

Достапно за вашата нарачка
DEN 1502.40
Залиха:

☀ Здрава исхрана, слоу фуд, слоу фуд : научни слоу фуд механизам, petal во облик на парен пунџа сад ќе се прошири миленици' јадење време со повеќе од 10 пати, намалување на јадењето на брзина и да се направи миленичиња се проголта полека. ☀ Фината изработка, силна и залак отпорни : еколошки PP материјал, безбедно да се користи, парична казна матирано текстура, трајни и пад отпорни, издржливи и отпорни да падне, матирано текстура, здрава и безбедна. ☀ Petal компактен дизајн сад тестенини : роман petal дизајн, компактен сад тестенини погоден за мали кучиња и мачки. ☀ Заоблени агли : На заоблени агли на слоу фуд сад може да ја спречи домашни миленици да бидат повредени од страна на несреќата за време на јадење. ☀ 100% Service : Ако сте збунети во врска со квалитетот на производот или имате било какви други прашања, можете да ни e-mail и ние ќе бидеме среќни да го реши проблемот за вас.Ако не сте задоволни со производот или не се погодни, можете да контактирате со нас, ние ќе ви даде задоволителен одговор. ☀ Не се лизга на дното : нарачана не се лизга нога влошки се инсталирани околу дното на садот за зголемување на триење со подлогата и да се намали веројатноста за домашни миленици превртување за време на јадење☀ ПРОМОВИРА ЗАБАВА & ЗДРАВА ИСХРАНА : забава фидер slo-чаши промовира здрава исхрана, се вртат цвет шема дизајн може да се забави брзиот јадење и да престане, да го прилагодите милениче тежина, продолжување оброк време спречи варење, интерактивни и забава фидер.Јадат побавно да јаде поздрава.Материјал : заштита на животната средина PPColor : розова, blue Size : 15*3.5 cm The производ содржи : 1*petal пет слоу фуд сад.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата