Терминал Првенство Конектор Делови Изразат Пролет Двојно Обврзувачки Мислења Злато Пресврт Банана Приклучоци Вдлабнати Звучник Кутија Црна

Терминал Првенство Конектор Делови Изразат Пролет Двојно Обврзувачки Мислења Злато Пресврт Банана Приклучоци Вдлабнати

Достапно за вашата нарачка
DEN 299.76
Залиха:

Направени од високо квалитетен материјал, компактен, сигурен и издржлив.Плоштад вдлабнати панел со злато позлатен пролет-натоварени терминали и висок тековната обврзувачки пост дизајн.Позлатени контакти за оптимално сигнал на пренос.Аглеста за лесен пристап.Позитивни (Црвено) и негативниот (Црна) индикатори за да се обезбеди правилна жици.Прифаќа до 10-12 жица.Се користи со двојна банана приклучоци.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата