OFPUPPY Долго Мачка Поводник - 15/20/26 FT Избега Доказ Одење Долго Поводник за Двор, Безбедно и Трајни Отворено Обука Поводник, Плетенка Најлон Јаже, за Мачиња/Puppies/Зајаци/М?

OFPUPPY Долго Мачка Поводник - 15/20/26 FT Избега Доказ Одење Долго Поводник за Двор, Безбедно и Трајни Отворено

Достапно за вашата нарачка
DEN 119.76
Залиха:

ГОЛЕМИНА На : поводник мерки 20 метри и должина од 0.2 инчи ширина.Совршен за на отворено патува, работи и градина обука, играјќи без да биде врзан на вашата страна.МАТЕРИЈАЛ : Плетенка најлон јаже, карактеристики времето-отпорни, и издржливи.Тоа можат да го издржат огромна влече сила и залак отпор.МЕТЕЖОТ-БЕСПЛАТНИ : На 360¡ãrotating вртливата клип може да брзо закачите на јака или темперамент, а тоа може да го споделите вашето домашно милениче се движи слободно и нема да се заплетка во поводник.ИЗБЕГА ДОКАЗ : силна куки може да биде лесно да се додадат на вашето домашно милениче е јака, спречување на вашето домашно милениче од бегање од дома и вашиот поглед.ДВЕ КУКА ДИЗАЈН : дизајнот на две куки, едниот крај е приклучен на вашето домашно милениче е јака и други крајот може да биде лесно во прилог на grommet, метал пол, или стеблото, без да мора да го држите тоа цело време.Големина : 26/20/15 ft во должина, 3/16 инчи во ширина.Главната Боја : Црна.Материјали : Најлон.Стил : Тај-out.Совршен За : Мачиња/Puppies/Зајаци/Мали Животни.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата