NTE Електроника 04-0640HL0 Најлон/Полипропилен Кука и Јамка Кабел Врски, 40 lb. Затегнувачка Цврстина, 5.91 Должина, 0.470 Ширина, Црна (Пакување од 10)

NTE Електроника 04-0640HL0 Најлон/Полипропилен Кука и Јамка Кабел Врски, 40 lb. Затегнувачка Цврстина, 5.91 Должина,

Достапно за вашата нарачка
DEN 186.96
Залиха:

Номинална за Внатрешна и Надворешна Употреба.Кука & Јамка Изградба Овозможува да се Користат одново и Одново.Изградена со Користење Најлон (Машки Страна) и Полипропилен (Женски Страна) Материјал.Земја на потекло : Кина.NTE има комплетна линија на Кабелски Врски и Додатоци дизајнирани да работат во речиси сите апликации.Од традиционалните најлон за да обновливи кука и јамка, селектор корисникот на правото ќе ви овозможи да брзо и лесно да најдете еден за вашата апликација.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата